находим из равенства
еп=ек
mgh=mv^2/2
h=v^2/(2g)=200^2/(2*10)=2000 м = 2 км
ответ =2000 м = 2 км2)скорость тела , брошенного вертикально вверх определяется по формуле v = v0 - g*t . подставим числа v = 40 - 10*2 = 40 - 20 = 20м/c . определим путь за 2с . h = v0*t - g*t^2 / 2 . h = 40*2 - 10*4 / 2 =20м. время подъема тела t = v0 / g ( v=0) , t =40 / 10 =4c. значит тело поднялось на мах высоту за 4с и начало свободно падать. модуль перемещения за 5с равен разности наибольшей высоты подъема и расстояния , пройденного за 1с падения. s = hмах - h1 . hмах =v0^2 / 2g. hмах = 40^2 / 2*10 = 80м . h1 =g*t1^2 / 2. h1 =10*1^2 / 2=5м. s = 80 - 5 =75м. ( можно проще: модуль перемещения за 5с = высоте подъема за 3с. h2 =40*3 - 10*9 / 2 = 120 - 45 =75м ( тот же ответ) путь же за 5с s1=hмах +h1 . s1=80+5=85м.
Відповідь:Радіонуклі́д — атом з нестійким ядром, що характеризується додатковою енергією, яка доступна для передачі до створеної радіаційної частинки, або до одного з електронів атома в процесі внутрішньої конверсії. При вивільненні енергії радіонуклід проходить через процес радіоактивного розпаду, і зазвичай випускає один або більше фотонів, гамма-променів, або субатомні частинки. Ці частинки складають іонізуюче випромінювання. Радіонукліди утворюються в природних умовах, але також можуть бути отримані штучно при бомбардуванні стабільного елемента нейтронами в ядерному реакторі.
Пояснення:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
потихоньку распишу
1)r=(ро(удельное электрическое сопротивление)*l(длина проволоки))/s
r=(0.5*1)/0.0008=625 ом
2)
масса намотанной меди 17.8 грамм = 0.0178 кгплотность меди смотрим в справочной таблице – ро1находим объем медиv=m/ро1сопротивление меди r=ро2*l/sро2 – удельное сопротивление меди см. в табличных значенияхl=v/sподставляем находим s, потом l