khar4550
?>

Сколько молекул в 1 г серной кислоты

Химия

Ответы

salesrawtogo
N=n/na,где n-кол-во вещества,n-кол-во молекул,na-число авогадро. n=m/m m(h2so4)=98 г/моль(молярная масса) n=n*na=(m*na)/m=(1*6.02*10^23)/98=0.0614*10^23 молекул
starh
M(co₂) = 44г./моль   масса 1моль co₂ =44г. это 22,4л. масса 5л. co₂ = 44г×5л.÷22,4л= 9,8г. m(ph₃) = 34г./моль   масса 1моль ph₃ =34г. это 22,4л. масса 10л. ph₃   = 34г×10л.÷22,4л=15,1 г..ответ: 10 л. фосфина тяжелее 5л. оксида углерода(iv)  другое решение,  более современное: дано: v(co₂)=5л. vm=22.4л./моль m(co₂ 1. определим количество вещества в 5л. оксида углерода(iv): n(co₂) =v(co₂)÷vm = 5л.÷22,4л.=   0,223моль2. определим молярную массу  оксида углерода (iv) и его массу количеством вещества 0,223моль m(co₂) = 44г./моль  m(co₂) = n(co₂)  x  m(co₂) = 0.223моль х  44г./моль =9,8г. дано: v(ph₃)=10л. vm=22.4л./моль m(ph₃ 1. определим количество вещества в 10л. фосфина: n(ph₃) =v(ph₃)÷vm = 10л.÷22,4л.=0.446   моль2. определим молярную массу фосфина  и его массу количеством вещества 0,446моль  m(ph₃) m((ph₃) = n(ph₃)  x  m(co₂) = 0.446моль х 34г./моль = 15,1г. ответ: 10 л. фосфина тяжелее 5л. оксида углерода(iv)
VadimovnaIgor
1)алгоритм вычисления относительной молекулярной массы вещества по формуле 1.записываем символ относительной молекулярной массы mr. 2.после символа mr в круглых скобках записываем формульный состав соединения, относительная молекулярная или формульная масса которого вычисляется. 3.для вычисления относительной молекулярной (или формульной) массы находим сумму произведений относительных атомных масс элементов на соответствующие индексы формулы: відносна молекулярна маса — це фізична величина, що дорівнює відношенню маси речовини певного формульного складу до 1/12 маси атома карбону. як зрозуміти вираз «формульний склад»? це склад речовини, що визначається її формулою. якщо є потреба визначити відносну молекулярну масу речовини, то зовсім не обов'язково ділити масу речовини певного формульного складу на 1/12 маси атома карбону, як випливає із визначення. достатньо просто додати відносні атомні маси елементів,  які  входять  до  формульного складу речовини, пам'ятаючи при цьому, що відносна молекулярна чи формульна маса — безрозмірна величина. як це зробити практично? розглянемо конкретні приклади. передусім запам'ятай, що спочатку пишемо мr, а після символу мr у круглих дужках обов'язково зазначаємо формульний склад сполуки, відносна молекулярна або формульна маса якої обчислюється. наприклад: мr(n2) - 2аr(n);           мr(n2) = 2 • 14 = 28; мr(н2s) = 2аr(н) + аr(s); мr(н2s) = 2 • 1 + 32 = 34; мr(na2co3) = 2аr(nа) + аr(с) + 3аr(o); мr(nа2сo3) = 2 • 23 + 12 + 3 • 16 = 106. надалі, визначаючи відносні молекулярні чи формульні маси речовин, дотримуйся такого алгоритму дій: 1. за періодичною системою знайди символи хімічних елементів і запиши заокруглені значення їх відносних атомних мас. 2. ці значення помнож на число атомів елемента (на індекс). 3. додай маси атомів усіх елементів, і ти дістанеш відносну молекулярну (формульну) масу. хімічна формула дає змогу обчислити не тільки відносну молекулярну чи формульну маси, а ще й масову частку, яка припадає на кожний елемент у складі речовин 

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Сколько молекул в 1 г серной кислоты
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

marketing601
axo4937
guujuu
Gstoremsk62
Шарабанов
zdv686857
Segyn1218
av52nazarov
drontox1031
borvalmok432
yelena
lokos201272
sergey3699
Anatolevna1703
albina6580