olgabylova6223
?>

Относительная плотность паров органического вещества по азоту равна 6, 5 массовая доля углерода в этом веществе равна 39, 56% массовая доля водорода равна 7, 69% массовая доля кислорода равна 52, 75% выведите молекулярную формулу органического вещества

Химия

Ответы

АминаИван
Через плотность по азоту находим молярную массу ув м(ув)=6,5*28=182г/моль с: н: о=39,56/12 : 7,69/1 : 52,75/16=3,3: 7,69: 3: 3=1: 2: 1 сн2о м(сн2,3о)=30 182/30,6  =6 с6н12о6 глюкоза
ams-sim
Для визначення кислоти нам в першу чергу необхідна таблиця розчинності кислот, а також реактиви. отже, перед нами стоять три однакові пробірки з кислотами. щоб зрозуміти, в якій пробірці яка кислота знаходиться, звернемося до таблиці розчинності і підберемо реакції, і випаданням осаду, зміною кольору розчину, або виділенням газу, характерні тільки для однієї досліджуваної кислоти.ми бачимо, що сірчана кислота випадає в осад при взаємодії з іонами барію, а інші дві кислоти — немає. відливаємо по кілька мілілітрів досліджуваних кислот в чисті пробірки. додаємо до них кілька мілілітрів підстави барію ba (oh) 2. в одній з пробірок випадає білий мутний осад. відмінно, ми визначили, де знаходиться сірчана кислота! вивчаємо таблицю далі. як ми бачимо, хлорид срібла дає осад, а нітрат — ні. відливаємо ще кілька мілілітрів досліджуваних кислот в чисті пробірки. у кожну пробірку додаємо трохи agno3. у пробірці, де перебувала соляна кислота, починає утворюватися осад білого кольору, надалі застигаючи у вигляді напівпрозорого нальоту, званого роговим сріблом. у пробірці з азотною кислотою не відбувається ніяких змін.
Иванов

                      сн3                                  сн3

                          |                                            |                 

сн3-сн-сн2-сн2-сн-сн3  -2,5 диметилгексан

                                               

                                    сн3

                                      |

сн3-сн2-сн-сн2-сн3  -3-метилпентан

 

 

             

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Относительная плотность паров органического вещества по азоту равна 6, 5 массовая доля углерода в этом веществе равна 39, 56% массовая доля водорода равна 7, 69% массовая доля кислорода равна 52, 75% выведите молекулярную формулу органического вещества
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

mrropevvv
ЕкатеринаРустам
Раисовна878
julianikaleksandrova
olqa27
Олеся
Kozlovao4
Plamia7917
lokos201272
ГегамБукреев830
Vadim443
Державина
Kharkina1328
volkovaoksana19806037
kisuhakisa