CaC2+2H2O = C2H2+Ca(OH)2 n(CaC2)=6.4/64=0.1 моль n(C2H2)=n(CaC2)=0.1 моль V(C2H2)=0.1*22.4=2.24 л
Ivan500
28.05.2020
K2O -калий оксид; KOH -калій гідроксид ZnO -цинк оксид Zn(OH)2- цинк гідроксид Al2O3- алюміній оксид Al(OH)3-алюміній гідроксид Na2O -натрій оксид NaOH-натрій гідроксид MgO-магній оксид Mg(OH)2- магній гідроксид Fe2O3 - ферум оксид Fe(OH)3- ферум гідроксид а)Кислоти складаються із водню та кислотного залишку.За основністю кислоти можуть бути одноосновні, двохосновні, трьохосновні. За складом: оксигеновмісні та безоксигенові. А солі складаються із металу та кислотного залишку наприклад .За класифікацією солі поділяються на : 1. середні та нормальні NaCl 2.Кислі NaHCO3 3. Основні Mg(OH)Cl 4. Подвійні NaKSO4 5. Змішані Ca(NO3)Cl Кислоти та солі мають кислотний залишок - це спільне б) про солі написно вище. Основи складаються з металу та гідроксогрупи. Солі і основи мають метал - це спільне. AlCl3- алюміній хлорид Al(NO3)3- алюміній нітрид Al2(SO4)3- алюміній сульфат AlPO4- алюміній фосфат YMnO4- з цим допоиогти не можу вибач!
Andrei
28.05.2020
Дано: w(c)=80%-0,8моль РЕШЕНИЕ w(H2)=20%-0,2 моль M(CxHy) 15 * 2г/моль = 30г/моль DH2(CxHy)=15 30 г/моль * 1 моль=30 г(1 моль вещества) найти: 0,8 * 30= 24г m(C) CxHy 0,2 * 30= 6г m(H) n(C) 24/12=2моль n(H) 6/1=6моль следовательно формула этого вещества C2H6 - это Этан.
n(CaC2)=6.4/64=0.1 моль
n(C2H2)=n(CaC2)=0.1 моль
V(C2H2)=0.1*22.4=2.24 л