vorobyeva6428
?>

На полное сжигание водорода затратили 896 л кислорода (н. массу образовавшейся при этом воды.

Химия

Ответы

klimovala2
                                    896 л                   Х г
       2H2            +          O2         ->        2H2O
                                 n=1 моль               n=2 моль
                             Vm=22,4 л/моль       М = 18 г/моль
                              V = 22,4 л                  m=36 г

896 л О2    -    Х г Н2О
22,4 л О2   -   36 г Н2О
m(H2O) = 896 * 36 / 22,4 = 1440 л
clubgarag701

Реактив[1], реагент (ре… және лат. agentіs — әсер етуші) — химиялық реакциялардағы бастапқы заттарды анықтайтын техникалық термин. Сондай-ақ қандай да бір мақсатқа қолданылатын құрамы күрделі ерітінділерді де Реактив деп атайды. Тазалығына және қолданылатын ғыл. немесе анализдік қажеттіліктеріне байланысты Реактивтер: өте таза, анализ үшін таза және таза деп бөлінеді. Қолдану салаларына байланысты Реактивтердің тазалығына әр түрлі талаптар қойылады. Реактивтердің басым бөлігі екі не үш сипаттамалар бойынша, ал кейбіреулері, мыс., биология мен спектрлік зерттеулерде қолданылатын Реактивтер 20-дан аса сипаттамалар бойынша анықталады. Реактив органик. және органик. емес деп те бөлінеді. Барлық Реактивтердің саны 60 мыңнан асады. Олар улы, оңай буланғыш, отқа қауіпті, қопарылғыш, тұрақсыз, т.б. болып келеді. Реактивтердің түрлері мен қолдану ережелері ыдыс сыртындағы жапсырма қағаздарда, катологтарда көрсетіледі.

asker45967

1), 5)

Объяснение:

1) то есть если кремний и древесный уголь поместить в вещество фтор, то они воспламенятся. Если бы говорилось об атомах, то получилось бы что один атом надо поместить в другой, а такого не бывает

2) зубная эмаль - это вещество. В этом веществе фтор тут далеко не эдинственный, значит веществом он быть не может. Значит он атом

3) это описание фтора. Если мы описываем, то описываем скорее атом или определённый вид атомов. Тут это фтор. Однако однозначно всё же говорить так не стоит, лучше отложить и если других вариантов не будет, то записать его.

4) фреон - это вещество. Фтор входит в состав вещества, значит он атом.

5) пластмасса - это смесь нескольких веществ. Значит фтор здесь - вещество.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

На полное сжигание водорода затратили 896 л кислорода (н. массу образовавшейся при этом воды.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Adno1578
Maksim Dmitrii1579
set907
Bordo
Салиев
rinat
Avdeeva Yelizaveta
albina6580
re-art
dimkimka386
predatorfishing608
vdk81816778
drontox1031
Татьяна-Мишин1307
margarita25061961