Городничий_Коновалова384
?>

Вiдносна густина деякого гагу за киснем дорiвнюе 2.який об'эм за нормальних умов займаэ 6.4г цього газу.

Химия

Ответы

Сергей_Крутикова114
М(газу) = 32 г/моль*2 = 64 г/моль
n(газу) = 6,4 г/64 г/моль = 0,1 моль
V(газу) = 0,1 моль*22,4 л/моль = 2,24 л
Відповідь: 2,24 л
strelnikov-aa

1. Яка речовина є кислотою: а) HNO2;

2. Алотропія – це явище існування хімічного елемента у вигляді:

г) двох або кількох простих речовин, різних за властивостями і будовою.

3.В будівництві використовують:  г) СаСО3.

4. За звичайних умов озон – газ:  г) важчий за повітря, з характерним запахом .

5. При взаємодії кальцію з концентрованою сульфатною кислотою виділяється газ:  г) H2S.

6. Який оксид є кислотним ?  б) N2 О5;

7. Яка сіль належить до солей амонію?  б) NH4NO3;

8. Який газ виділиться при хімічній взаємодії міді з розбавленою нітратною кислотою?  б) NО;

9. Який найвищий ступінь окиснення виявляє у сполуках атом Карбону?  в) +4;

10. У чому полягає процес активації вугілля? а) в обробці перегрітою водяною парою;

11. Питна сода – це: а) натрій гідроген карбонат;

Titeeva-Vladimirovich283

1) Если элемент находится в группе VIIA, то его водородное соединение имеет формулу НR.

2) Возьмём 1 моль этого соединения. Массовая доля  водорода в соединении -  0,00781 долей и масса его в этом 1 моле равна 1 грамм. А массовая доля неизвестного элемента равна:

1 - 0,00781 = 0,99219

3) Составляем пропорцию:

1 г 0,00781

Х г 0,99219

Х = 1*0,99219/0,00781  =  127 г

3) В молекуле данного соединения неизвестный элемент представлен 1 атомом, значит, молярная масса этого элемента равна 127 г/моль. Смотрим в таблицу Менделеева: такую массу имеет йод. Он находится в 5 периоде, значит число энергетических уровней (электронных слоёв) в атоме равно 5

ответ: Пять

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Вiдносна густина деякого гагу за киснем дорiвнюе 2.який об'эм за нормальних умов займаэ 6.4г цього газу.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

muravlev2702
nane2924329
si0000
koeman
bolosolo77
diana-kampoteks
osuvorova7979
Воздвиженская
waspmoto6188
tany821
Vasilevskii
ella440
tkmandarin8376
arturnanda803
jgaishun756