Irina-Tunyan
?>

Тема: Виготовлення водних розчинів із заданими масовими частками розчинених речовинМета: застосування набутих знань й умінь для виготовлення розчину солі з певною масовою часткою розчиненої речовини.Обладнання і реактиви:Хімічний стакан Терези (електронні)Гумова паличкаМірний циліндр Кухонна сіль ВодаЛожка ХІД РОБОТИЗавдання: Варіант 1. Приготувати 200 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 10 %.Варіант 2. Приготувати 100 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 5%.Алгоритм роботи: Розв’яжи задачу:Обчисли масу кухонної солі, використавши формулу Визнач масу води, користуючись формулою m (розчину) = m (речовини) + m (розчинника)m (розчинника) = m (розчину) - m (речовини)Скористуйся qr - кодом та переглянь відео – дослід Виконай практичну частину: На терезах зваж необхідну масу кухонної солі або скористайся розрахунком 1 чайна ложка = 5гЗа до мірного циліндру набери необхідну кількість води та перелий до хімічного стакануДодай до води кухонну сіль Перемішай суміш до повного розчинення солі Розчин готовий! Опиши в зошиті свої дії. Сформулюй висновок.

Химия

Ответы

knyazevskayad

Объяснение:

2HCl + Ca(OH)2 = CaCl2 + 2H2O

2H(+) + 2Cl(-) + Ca(2+) + 2OH(-) = Ca(2+) + 2Cl(-) + 2H2O

H(+) + OH(-) = H2O

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3↓ + 3NaCl

Fe(3+) + 3Cl(-) + 3Na(+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓ + 3Na(+) + 3Cl(-)

Fe(3+) + 3OH(-) = Fe(OH)3↓

Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+) + SO4(2-) = Mg(2+) + SO4(2-) + 2H2O

Mg(OH)2 + 2H(+) = Mg(2+) + 2H2O

Ba(NO3)2 + K2SO4 = BaSO4↓ + 2KNO3

Ba(2+) + 2NO3(-) + 2K(+) + SO4(2-) = BaSO4↓ + 2K(+) + 2NO3(-)

Ba(2+) + SO4(2-) = BaSO4↓

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

2Fe(OH)3 + 6H(+) + 3SO4(2-) = 2Fe(3+) + 3SO4(2-) + 6H2O

2Fe(OH)3 + 6H(+) = 2Fe(3+) + 6H2O

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + CO2↑ + H2O

2Na(+) + CO3(2-) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2Na(+) + 2Cl(-) + CO2↑ + H2O

CO3(2-) + 2H(+) = CO2↑ + H2O

mamanger

Один моль сульфата меди (2)(СuSO4)  содержит один ион Cu2+ ⇒ в нашем растворе содержится один моль сульфата меди (по соотношению, данному в условии).

Также в одном моле сульфата меди (2) находится 4 атома кислорода, однако по условию нам нужно 9 атомов. Значит, 9 – 4 = 5 атомов кислорода находятся в воде  => количество воды в растворе = 5 моль (в одном моле воды присутствует один атом кислорода).

w(концентрация раствора) = m(CuSO4)/(m(CuSO4) + m(H2O))

w(концентрация раствора) = (1 • 160г/моль)/(5 • 18г/моль + 160г/моль) = 0,64 = 64%.

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Тема: Виготовлення водних розчинів із заданими масовими частками розчинених речовинМета: застосування набутих знань й умінь для виготовлення розчину солі з певною масовою часткою розчиненої речовини.Обладнання і реактиви:Хімічний стакан Терези (електронні)Гумова паличкаМірний циліндр Кухонна сіль ВодаЛожка ХІД РОБОТИЗавдання: Варіант 1. Приготувати 200 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 10 %.Варіант 2. Приготувати 100 г розчину з масовою часткою натрій хлориду 5%.Алгоритм роботи: Розв’яжи задачу:Обчисли масу кухонної солі, використавши формулу Визнач масу води, користуючись формулою m (розчину) = m (речовини) + m (розчинника)m (розчинника) = m (розчину) - m (речовини)Скористуйся qr - кодом та переглянь відео – дослід Виконай практичну частину: На терезах зваж необхідну масу кухонної солі або скористайся розрахунком 1 чайна ложка = 5гЗа до мірного циліндру набери необхідну кількість води та перелий до хімічного стакануДодай до води кухонну сіль Перемішай суміш до повного розчинення солі Розчин готовий! Опиши в зошиті свої дії. Сформулюй висновок.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Анатольевич447
paninsv
mskatrinmadness
ЮрьевичКарпова1564
Сергеевич1396
yusliva
Yevsyukov1697
mail66
Andrei
Камочкин
ntinyakova
symkifm
tanyamurashova11352
vikapar2646
natapetrova20017
▲