AndreevManaeva
?>

У молекулі води число атомів Гідрогену в два рази менше числа атомів Оксигену. *НеправильноПравильноВизнач речовини, які розчиняються у воді. *каміннясільгранітОбери властивості води. *Завдання із вибором декількох відповідейМає солоний смакНе має смакуТемпература плавлення 100 СБезбарвнаГустина - 1г/см3Температура плавлення 0СВідносна молекулярна маса води: *1718361632Зазнач у скільки разів молекулярна маса води менша за молекулярну масу FeO. *3, 74, 254У результаті хімічної реакції BaO+H2O=Ba(OH)2 утворилося 5643 г барій гідроксиду. Знайди масу води, яка потрібна для взаємодії з 5049 г барій оксиду. *594 г597 г589 гПри повному спалюванні органічної речовини етану C2H4 утворився вуглекислий газ CO2 і ВОДА. С2Н4 + О2 = СО2 + Н2О. Визнач суму коефіцієнтів реагентів у цій реакції:*78410Молекула води має кутову будову. Кут складає: *10710090104, 5​

Химия

Ответы

Galkin Vladimirovich729
1) 6FeSO4 + 2K2Cr2O7 + 3HNO2 + 8H2O = Cr2(SO4)3 + Cr(NO3)3 + [CrOH]SO4 + 2K2SO4 + 6Fe(OH)3:

2Cr+6 +6e- = 2Cr3+        | 6 | 12 | 2 |

2Fe2+ -2e- = 2Fe3+      
N+3 -2e- = N+5               | 4 |      | 3 |;

2) Br2 + SnCl2 = SnCl2Br2:

Sn+2 -2e- = Sn+4            | 2 | 2 | 1 |

Br2 +2e- = 2Br-                | 2 |    | 1 |;

3) NaNO2 + H2O2 = NaNO3 + H2O:

N+3 -2e- = N+5                | 2 | 2 | 1 |

(O2)-2 +2e- = 2(O)-2         | 2 |    | 1 |;

4) K2Cr2O7 + 3H2O2 + 8HNO3 = 2KNO3 + 2Cr(NO3)3 + 3O2 + 7H2O:

2Cr+6 +6e- = 2Cr3+        | 6 | 6 | 1 |

(O2)-2 -2e- = O2             | 2 |    | 3 |;

5) 2H2O2 + 2KI + HNO2 = I2 + KNO3 + KOH + 2H2O:

(O2)-2 +2e- = 2(O)-2       | 2 | 4 | 2 |

2I- -2e- = I2
N+3 -2e- = N+5              | 4 |    | 1 |.
melnik-738
Распишем квантовые числа для 4 уровня

n=4
l =0; 1; 2; 3  (от нуля до n-1)
1) l=0 ml =0  (ml = -l; ..0..;+l)
 ms=1/2; ms =-1/2   =2 электрона
2) l=1 
ml =-1 ms=1/2; ms=-1/2   
ml=0 ms=1/2; ms =-1/2       - 6 электронов 
ml=1 ms=1/2; ms =-1/2
3) l=2
ml=-2 ms=1/2  ms =-1/2
ml =-1 ms=1/2; ms=-1/2   
ml=0 ms=1/2; ms =-1/2       -10 электронов
ml=1 ms=1/2; ms =-1/2
ml=2  ms=1/2  ms=-1/2
4) l=3
ml=-3 ms=1/2  ms =-1/2
ml=-2 ms=1/2  ms =-1/2
ml =-1 ms=1/2; ms=-1/2   
ml=0 ms=1/2; ms =-1/2      - 14 электронов 
ml=1 ms=1/2; ms =-1/2
ml=2  ms=1/2  ms=-1/2
ml=3 ms=1/2  ms =-1/2
Заполненность 4 уровня: 14+10+6+2 = 32 электрона

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

У молекулі води число атомів Гідрогену в два рази менше числа атомів Оксигену. *НеправильноПравильноВизнач речовини, які розчиняються у воді. *каміннясільгранітОбери властивості води. *Завдання із вибором декількох відповідейМає солоний смакНе має смакуТемпература плавлення 100 СБезбарвнаГустина - 1г/см3Температура плавлення 0СВідносна молекулярна маса води: *1718361632Зазнач у скільки разів молекулярна маса води менша за молекулярну масу FeO. *3, 74, 254У результаті хімічної реакції BaO+H2O=Ba(OH)2 утворилося 5643 г барій гідроксиду. Знайди масу води, яка потрібна для взаємодії з 5049 г барій оксиду. *594 г597 г589 гПри повному спалюванні органічної речовини етану C2H4 утворився вуглекислий газ CO2 і ВОДА. С2Н4 + О2 = СО2 + Н2О. Визнач суму коефіцієнтів реагентів у цій реакції:*78410Молекула води має кутову будову. Кут складає: *10710090104, 5​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Дружинин
olgaprevisokova302
romasmart9
mereninka7008
happych551
gri-7410
vrn3314
Николаевич-Анатольевич599
Газинурович
household193
sorokinae
Less2014
васильевич
хуйдрочил_Анастасия
Alesander-Isaev684