vipppp19743355
?>

Решите контрольную по химии (желательно на бумаге Очень

Химия

Ответы

Ананян Иван1281

Объяснение:

Дано:

m(H₂SO₄)=50г.

n(H₂O)=50моль

ω-?ω%-?

Рiшення:

1. Визначимо масу 50 моль води:

маса води дорівнює кількості речовини помножене на молярну масу води:

m(H₂O)=n(H₂O)xM(H₂O)

M(H₂O)=18г./моль

m(H₂O)=50моль×18г./моль=900г.

2. Визначимо масу розчину сірчаної кислоти:

m(розчину H₂SO₄)=m(H₂SO₄)+m(H₂O)=50г+900г.=950г.

3. Визначимо масову частку сірчаної кислоти:

ω(H₂SO₄)=m(H₂SO₄)÷m(розчину H₂SO₄)=50г÷950г.=0,0526

ω%(H₂SO₄)=ω(H₂SO₄)×100%=0,0526×100%=5,26%

4. Вiдповiдь: якщо розчинити 50г. сірчаної кислоти в 50моль води то масова частка розчину буде 0,0526 або 5,26%

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Решите контрольную по химии (желательно на бумаге Очень
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

rusplatok
Anatolevich667
vuyakovleva
obitelsvel8
Денис1619
palmhold578
LesnovaVeronika1830
elav20134518
Шавкат кызы
brendacepedam
ngz55
shturman-765255
zhandarmova
vgolentsova
avto3132