ответ:
реакція "гасіння" соди або взаємодія гідрокарбонату натрія з кислотними розчинниками - може бути як заголовок до висновку
квашена капуста, лимонна кислота та кефір - рідини, які мають підвищений рівень рн (кислотності) середовища (8.1, коли нейтральний рівень рн=7.)
коли харчова сода взаємодіє з кислотами виділяється сіль (у вигляді осаду) і вугільна кислота (яка є нестійкою та швидко розкладається на воду і вуглекислий газ).
харчову соду "гасять" такими розчинниками переважно в кулінарії, для того, щоб виділений вуглекислий газ розпушував тісто та насичував його киснем.
объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
объяснение:
o o
|| ||
h2c - c - oh + ch3 - oh --> h2c - c - o - ch3 + h2o
| |
nh2 nh2