nataliagorki476
?>

За 5 тетрадей и 4 записных книжки заплатили 330 руб. Одна книжка дороже тетради на 15 руб дороже чем одна тетрадь. Сколько стоит одна тетрадь?

Математика

Ответы

irinakuznetsova994741

ответ:54

Пошаговое объяснение:

15•4=60

330-60=270

270:5=54

Svetlana290419

Відповідь:

11 днів

Покрокове пояснення:

Якщо 8 хлопців за 3 дні з'їли 240 вівсяних хрустиків, щодня з'їдаючи порівну, тоді потрібно дізнатися скільки всього хрустиків з'їв один хлопець за 3 дні.

240 : 8 = 30

Тобто 1 хлопець з'їв за 3 дні 30 хрустиків, тоді щоб знайти скільки хрустиків один хлопець з'їдав за один день, потрібно 30 поділити на 3.

30 : 3 = 10

Тому щоб знайти на скільки днів вистачило б 110 вівсяних хрустиків одному хлопцеві, потрібно 110 поділити на ту кількість хрустиків, яку один хлопець з'їдав за один день (10).

110 : 10 = 11 днів

abuley
Рпр. 40 дм;
дл. ?дм, но в 3 р>шир.↓;
шир. ---? дм;
Sпр.--- ? кв. дм
Решение.
1 часть ширина прямоугольника в частях;
1 * 3 = 3 (части) длина прямоугольника в частях;
Рпр. = 2 * (дл. + шир.)   формула для вычисления периметра прямоугольника;
2 * (3 +  1) = 8 (частей) --- периметр прямоугольника в частях;
8 частей = 40 дм по условию;
40 : 8 = 5 (дм) одна часть, это ширина прямоугольника.
5 * 3 = 15 (дм) это длина прямоугольника;
S = дл. * шир. формула для нахождения площади прямоугольника;
S = 15 * 5 = 75 (кв.дм) --- площадь прямоугольника;
ответ: 75 кв.дм площадь прямоугольника.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

За 5 тетрадей и 4 записных книжки заплатили 330 руб. Одна книжка дороже тетради на 15 руб дороже чем одна тетрадь. Сколько стоит одна тетрадь?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

phmad7
Vladimirovich58
araqsyabadalyan1988
Головин662
nv6634
rimmaskis
irinakiral
kolyabelousow4059
skzzkt
f-d-a-14
julia3594265843
rusdtver
Сергеевна-Пузанов
juliat200520