Кг печива 18 грн, кг цукерок 26 грн
Пошаговое объяснение:
Х- кг печива
Х+8- кг цукерок
3х+2х+8+8=106
5х+16=106
5х=106-16
5х=90
Х= 18
Кг печива- 18 грн
Кг цукерок- 18+8=26 грн
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
1 кг печива на 8 грн дешевший, ніж 1 кг цукерок. За 3 кг печива і 2 кг цукерок заплатили 106 грн. Скільки коштує 1 кг печива і скільки 1 кг цукерок?
Кг печива 18 грн, кг цукерок 26 грн
Пошаговое объяснение:
Х- кг печива
Х+8- кг цукерок
3х+2х+8+8=106
5х+16=106
5х=106-16
5х=90
Х= 18
Кг печива- 18 грн
Кг цукерок- 18+8=26 грн
Пошаговое объяснение: