Olifirenko119
?>

Укажіть рядок, дієслова якого вживаються в початковій формі: варіанти відповідей таланити, шаленіємо, управився б, говорять; щастити, буяти, скаженіти, керувати; вирушати, висловлюємося, говоріть, зробив би; правити, фортунило, говорять, говорити.

Украинская мова

Ответы

doorhan42n6868

Щастити, буяти, скаженіти, керувати.

Объяснение:

Початкова форма дієслова - це інфінітив  або неозначена форма дієслова. Відповідає на питання: "Що робити?", "Що зробити?"

info2471

ответ: щастити, буяти ...

natalyaionova
Ми звикли, що доброта частіше виражається вчинками. Є деякі люди, які роблять багато хороших справ, але вкрай скупі на добрі слова. Такому скажеш а він тобі буркне у відповідь щось нерозбірливе. А добре слово, як відомо, і кішці приємно. А інший солодко говорить, який він добрий, а доброти-то від нього ніхто ніколи не бачив.

Що є доброта? Чи можемо ми сказати, що ми по-справжньому добрі? Як часто ми повинні робити добрі вчинки, щоб вважатися добрими? Раз на тиждень або щодня? Добрі ми, якщо ми годуємо птахів взимку тільки тоді, коли про це нам нагадують в газетах, і збираємо книги в дитячий будинок, коли на стіні висить оголошення? Думаю, нам варто частіше замислюватися і піклуватися про інших. Так, несучи їм добро, ми самі стаємо щасливішими.

-         Доброта обов’язково повертається тому, хто її робить і має багато переваг:

-         Доброта забезпечує відкритість – по відношенню до людей, подій і життя в цілому.

-         Доброта дає пильність – для того, щоб помічати найкраще і відмітати найгірше.

-         Доброта дає сили – для перетворення світу на краще.

-         Доброта дає можливості – участі та до оточуючим людям.

-         Доброта дає можливості – ставати краще самому і допомагати стати краще оточуючим людям.

-         Доброта дає впевненість – у собі і в завтрашньому дні.
kriapex

У житті найбільше цінується доброта. Напевно, кожен з нас замислювався над питанням, яких людей у світі більше – добрих чи злих. Наше життя – це боротьба двох протилежностей – добра і зла. І що б не відбувалося, добро має перемагати, бо добрих людей в житті більше. Дитина злою не народжується, але найменша несправедливість, образа ранить добре серце. Дорослішаючи, стикаючись з різними проблемами, людина може озлобитися і на зло відповідати злом. Добре, коли поруч будуть небайдужі, добрі люди, які до підкажуть, підтримають, не дадуть згаснути іскорці надії в душі людини.

У нашому непростому світі зараз, може бути, якраз і не вистачає доброти і милосердя. Деякі вважають, що вони спокійно проживуть без доброти, без турботи про інших. Головне – досягти своїх цілей. Так і хочеться таким людям нагадати слова молдавського поета П. Крученюка:

«Люди добрі, будьте добрішими

Найдобріших на світі людей!

Доброта – це теж ідея,

Може, головна з ідей».

Доброта – це якість, надлишок якої ніколи і нікому не зашкодить. Бути добрим – це значить ставитися до оточуючих з розумінням, поважати інших людей і рахуватися з їх думкою. Добра людина – це сильна людина, вона завжди до ншим людям. З такою людиною приємно спілкуватися, дружити. Добрі люди як би притягують до себе інших людей. У житті будь-якої людини, де б вона не знаходилася, завжди надана можливість робити людям добро: до сусідці донести сумку або пропустити в черзі жінку з дитиною; поступитися місцем в транспорті або сходити в аптеку за ліками для сусіда; та й просто посміхнутися.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Укажіть рядок, дієслова якого вживаються в початковій формі: варіанти відповідей таланити, шаленіємо, управився б, говорять; щастити, буяти, скаженіти, керувати; вирушати, висловлюємося, говоріть, зробив би; правити, фортунило, говорять, говорити.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Stefanidi_Semeikina1896
pokrov777krest
Neveselova
MonashevFesenko1483
dm1trviktor585
Алексей Кирилл1094
larazaytseva
Itina321t
nataljatchetvertnova
myglassi26
filimon131262
alenchik19938823
Светлана-Тигран
Борисов