Моя улюблена тварина - науковий твір-опис. ість скласти. тільки будь-ласка не копіюйте з інтернету, щось від себе. дякую. план приблизно такий. 1. назва тварини 2. зовнішній вигляд 3. поширення 4. чим живиться 5. звички тварини
Убабушки в селі є тварина бобік.в нього приблизно довжина 55см,а ширина десь 1 м. в нього порода лайка. лайка це зимова тварина тому він білий і йому взику не холодно.в нього яскраво блакитні , мордашка в бобіка біла з довгим носом і маленькі кругленькі вушка.бобіку найбільше впадає в око гості і ігри з ними та зі мною. бобік найкраща тварина в світі,я його люблю (сам складав,бо в мене теж таке саме завданя було)
kuliba
30.05.2020
Капуста вовк школа шопрепиоаіванівпомівауіавуццім аукауцкй
annasv8
30.05.2020
Ліси чарують своєю красою,ваблять своїм поглядом,поміж дерев видніється гай. все замирає,коли я поринаю в лісову тишу. ліс цілий рік може бавити своєю красою і тишою. в зимку - все вкрито білою ковдрою, в літку багато дітей та дорослих, які вибралися на свіже повітря, весною, ліс просипається після зимової тиші,часто можно побачити весною в лісі,як багато дітей та дорослих збирають проліски, а восени ліс чарує своїми осінніми барвами,та дарунками осені.багато людей в осени збирають гриби. гаї, відрізняються своїми безкраїми просторами,як поглянеш - ні краю, ні кінця не видно.з далеку чутно спів птахів, а влітку поринаєш в красу квітучого гаю - весь всесвіт завмирає навкруги.