vkaloshin
?>

Скласти діалог на тему враження після перегляду фільму

Украинская мова

Ответы

igortychinin
Кльовий був фільм,правда? -так,я думав знову якась йорунда але продюсери мене здивували! -це точно! -а гра окторів була просто дивовижною! -так,я тепер цей фільм кожен день буду дивитися. -ну,добре,бувай. -бувай!
kadrevproduction
      сплять на небі зірочки                                                                                          біля ставу сплять качки                                                                                    сплять на клені горобці                                                                                    зайчик спить у просі                                                                                        сплять вовки і лосі.
marketing601
Кожна пора року по-своєму гарна. але весна подобається мені найбільше.           саме у цю пору відбуваються дивовижні зміни у природі. усе навколо оживає. милують моє око ранні весняні квіти : проліски, первоцвіт, фіалки. а зелений колір листочків, молодої трави не можуть не заворожувати мене. адже цей колір є моїм улюбленим. про свій приліт радісно сповіщають своїм співом птахи. часто мені доводилось бачити приліт лелек. зацвітають пишним цвітом дерева. а коли подує вітерець , квітки починають прощатись зі своїми пелюстками. вони білою скатертиною вкривають все навкруги. а це значить, що скоро прийде красне літечко. я люблю спостерігати за цими чудовими змінами у природі.           ось чому я люблю весну.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Скласти діалог на тему враження після перегляду фільму
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

tigran87-87
Джамалутдинова Докучаев
Розібрати за будовою забувається
helenya
unalone5593
phiskill559
bel1-79
Климова1317
mikchaylovaalex
Кирилл_Гульницкий
sunrise
ВасилийКлимова1695
Юлия Соколовская1568
cimora-kativ
Prostofil200790
ВладимировичМорозова1941