Кльовий був фільм,правда? -так,я думав знову якась йорунда але продюсери мене здивували! -це точно! -а гра окторів була просто дивовижною! -так,я тепер цей фільм кожен день буду дивитися. -ну,добре,бувай. -бувай!
kadrevproduction
23.02.2020
сплять на небі зірочки біля ставу сплять качки сплять на клені горобці зайчик спить у просі сплять вовки і лосі.
marketing601
23.02.2020
Кожна пора року по-своєму гарна. але весна подобається мені найбільше. саме у цю пору відбуваються дивовижні зміни у природі. усе навколо оживає. милують моє око ранні весняні квіти : проліски, первоцвіт, фіалки. а зелений колір листочків, молодої трави не можуть не заворожувати мене. адже цей колір є моїм улюбленим. про свій приліт радісно сповіщають своїм співом птахи. часто мені доводилось бачити приліт лелек. зацвітають пишним цвітом дерева. а коли подує вітерець , квітки починають прощатись зі своїми пелюстками. вони білою скатертиною вкривають все навкруги. а це значить, що скоро прийде красне літечко. я люблю спостерігати за цими чудовими змінами у природі. ось чому я люблю весну.