nsoro937
?>

Чому треба турбуватися про птахiв? напиши про це текст-мiркування (5-6 речень

Украинская мова

Ответы

rytikovabs

Птахи – це окраса природи. Кожен полюбляє милуватися ними та слухати їхні мелодійні співи.

Інколи пташки шкодять тим, що поїдають вишні, виноград та інші ягоди.  Проте, їх треба берегти, бо це також добрі помічники людини у збереженні врожаю. Птахи харчуються комахами та гусеницями, які шкодять посівам на полях та дошкуляють людям, як-от комарі. Дятла недарма називають лісним лікарем, бо він з’їдає паразитів, які псують дерева, а короїд очищує ліс від слабких рослин.

А взагалі, я вважаю, що у природі в кожної живої істоти є важлива роль, а в людини є можливість дбати про них.


shugayzhanna6

Объяснение: Н.в вісімдесят три. Р. в вісімдесяти трьох.

Д. в вісімдесяти трьом. З. в вісімдесят три. О. в вісімдесятьма трьома. М. в на вісімдесятьох трьох Н. в п'ятдесят дев'ять. Р. в п'ятдесяти дев'яти. Д. в п'ятдесятьом дев'ятьом. З.в п'ятдесят дев'ять. О. в п'ядесятьма дев'ятьма. М .в на п'ядесятьох дев'ятьох. Н. в п'ятсот сімдесят шість. Р. в п'ятисот сімдесяти шести. Д.в п'ятистам сімдесяти шести. З. в п'ятсот сімдесят шість. О .в п'ятьмастами сімдесятьма шістьма. М.в на п'ятистах сімдесяти шести. Н.в чотириста сорок два Р. в чотирьохсот сорока двох Д. в чотирьомстам сорока двом. З.в чотириста сорок два. О. в чотирмастами сорока двома. М. в на чотирьохстах сорока двох

karavan85450

Подорожі — це сама захоплива річ у світі. Перш за все, вони дозволяють нам пізнавати світ, а також побачити різні країни, дослідити їх культуру і традиції. Більш того, ми збагачуємо знання про життя в цілому, а також про нас самих зокрема. Подорожі також дають нам можливість познайомитися з новими цікавими людьми, вчити нові мови й розвивати наші здібності. Тому я намагаюся подорожувати якомога частіше.

Краща подорож в моєму житті була у Франції. І хоча це було два роки тому, я все ще згадую цей чудовий час з величезним задоволенням. Я їздила з двома друзями та це було дійсно правильне рішення, тому що ми подорожували на автобусі й поїздка зайняла багато часу. В дорозі ми грали в карти, співали пісні і весь час жартували. По приїзду ми зареєструвалися в готелі неподалік від центру. Ми були виснажені, але в хорошому настрої.

Перший день в Парижі був відмінний. Це був автобусний тур під назвою Open Tour. Ми сіли в автобус на найближчій зупинці. Було чудово, що автобус зупинявся у всіх пам'яток, тому ми могли вийти і прогулятися по найвідоміших місцях. Ми зробили тисячі фотографій Ейфелевої вежі, Лувру, Тріумфальної арки та інших пам'ятників. Ми були вражені кількістю туристів і красою місць, які ми відвідали. Ми провели ще 4 дні в Парижі, але в цей перший день наші враження були просто захопливими.

У наступні дні ми відвідали багато музеїв, і у нас було небагато часу на походи по магазинах, щоб купити сувеніри. В останній вечір ми вирушили на невелику екскурсію на кораблі. Знаходитися на борту і побачити всі визначні пам'ятки знову було так чудово, як ніби вони прощалися з нами.

Отже, ми відмінно провели час, і я сподіваюся одного разу повернутися в Париж, щоб отримати ті ж чудові емоції.

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Чому треба турбуватися про птахiв? напиши про це текст-мiркування (5-6 речень
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Seid-ZadeNadezhda1769
sakalrip
EVLAMPIN56
mansur071199486
kulinarprotv
euzdenova
d111180
Валерьевич Николаевич1364
ИринаАлександровна
klimenko05
Klyucharyova
dailyan539
Sergei Gaishun
Seropyan-Elena1944
Ивлев1508