Радецкая264
?>

Написати Діалог з діеприкметниками на тему"дістанционку" На украіский

Украинская мова

Ответы

stratocasterr34
В одному містечку жив склад і наголос вони були найкращими друзями. Допоки одного дня вони не посварилися Склад сказав я важливий у слові без мене його ніхто не перенесе ,а без наголосу можна обійтися.Наголос суперечив йому і сказав, що без нього його ніхто правильно не вимовить , а без складу можна вимовити. І тум почалася сварка. Допоки склад пішов і в нього почали питати перенести то ми перенесли слово , а як його правильно вимовити він не знав цього. І тоді зрозумів , що вони двох особливо важливі для слова.
Підписуйся на мій ютуб канал Kosmo Nastya

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Написати Діалог з діеприкметниками на тему"дістанционку" На украіский
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

larazaytseva
sastakhova
Wlad967857
vasilevam
dm1trviktor585
uglichwatch
yusovd291
informalla
filimon131262
venera2611
evgeniipetrosov
tarkhanovilya
kabanovae
Александра-Андрей909
info36