takerra
?>

Скласти схему хто добре запалися, той добре почав, а добре почати- це наполовину завершити ​

Украинская мова

Ответы

Равиль_Евгеньевич1808

1.Я гаю за пташками, які прилетіли навесні.

2. Влітку ми підемо в похід із вчителькою.

3.Володина лінійка лежить на столі.

4.Навесні школярі поїду в Умань на екскурсію.

5.Я милуюсь сонечком разом із мамою.

6.Сьогодні дуже яскраво світить сонечко.

7.За вікном швидко капає холодний дощик і вітер гучно завиває.

8.Маринка дала мені почитати дуже цікаву та захоплюючу книжку.

9.На високих горбах, вкритих зеленою травою, спокійно паслись  паслись корови.

10.Мама купила мені дуже-дуже багато різних солодощів.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Скласти схему хто добре запалися, той добре почав, а добре почати- це наполовину завершити ​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Seid-ZadeNadezhda1769
Михайлович1309
kim-1971
Larya
tatiyanabe2013727
Lvova_Aleksandr933
helenya
coalajk
viktoritut
Nonstop788848
purchase
NikolaevichIP1136
borzhemskaya19823110
Dr-motoshop
stic1995