Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
За течією річки від пристані відійшов пліт. Через 4 год від ціеї пристані в тому самому напрямку відійшов човен, що наздогнав пліт на відстані 15 км від пристані. Знайдіть швидкість течії, як- що власна швидкість човна становить 12 км/год
√3*2Sinx/2Cosx/2 - Cos²x/2 + Sin²x/2 = Sin²x/2 + Cos²x/2,
2√3Sinx/2Cosx/2 - Cos²x/2 + Sin²x/2 - Sin²x/2 - Cos²x/2 = 0,
2√3Sinx/2Cosx/2 - 2Cos²x/2 = 0,
√3Sinx/2Cosx/2 - Cos²x/2 = 0
Cosx(√3Sinx - Cosx) = 0
Cosx = 0 или √3Sinx - Cosx = 0 |: Cosx
x = π/2 + πk , k ∈Z √3 tgx -1 = 0
x = 1/√3
x = π/6 + πn , n∈Z