delonghisochi
?>

Узакритій посудині знаходиться рідина та її пара. об’єм рідини та пари не змінюється, якщо … а) пара ненасичена б) пара насичена в) відбувається тільки випаровування рідини г) відбувається тільки конденсація пари 23. імпульс тіла сталої маси збільшується в 2 рази. при цьому кінетична енергія тіла … а) зменшиться в 2 рази б) не зміниться в) збільшиться в 2 рази г) збільшиться в 4 рази 24. куля масою 0, 05 кг, яка рухається зі швидкістю 5 м/с, налітає на нерухому кулю масою 0, 2 кг. яку швидкість матиме тіло, що утворилося після абсолютно непружного удару? а) 0, 5 м/с б) 1, 0 м/с в) 1, 2 м/с г) 2, 5 м/с. решите хоть что то

Физика

Ответы

aa276568

22.Б - там по обозначению насыщенного пара(якщо пара є насиченою, то p(густина речовини або газу) дорівнює pн(густині насиченої пари)). За формулою p=m/V => якщо густина не змінюється, то об'єм теж не змінюється.

23.Г- по формулам p=mv и E=(mv^2)/2 - если v увеличить в 2 раза, то E увеличится в 4.

24.В- по закону сохранения импульса

andreevaanastsiyao82

подносят

на первом электроскопе возникнет индуцированный отрицательный заряд, так как палочка заряжена положительно и притягивает к себе отрицательный заряд. следовательно, на втором электроскопе возникнет избыточный положительный заряд. (закон сохранения электрического заряда).

к положительному заряду палочки будут притягиваться отрицательные заряды с шара, куда они будут стекаться лепестков электроскопа. в результате шар электрометра будет заряжаться отрицательно, а стрелка — положительно.  

правильного ответа не видно

касаются

заряды одноименные, всё+

arina2403423

дано m=7кг                                решение

g=10H/кг(на земле)                     Fтяж=mg

                                                       Fт=7*10=700H/кг

дано                                            решение

плотность(ро)=8900кг/m³             ро=m/v(объем)

a=5cm                                               m=ро*v

b=10cm                                               v=a*b*c

c=8cm                                                v=5*10*8=400cm³

g=10H/кг(на земле)                         m=8900*0.400

                                                            m=3650 кг

                                                              Fтяж=mg

                                                             Fтяж=3650*10

                                                                Fтяж=36500H

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Узакритій посудині знаходиться рідина та її пара. об’єм рідини та пари не змінюється, якщо … а) пара ненасичена б) пара насичена в) відбувається тільки випаровування рідини г) відбувається тільки конденсація пари 23. імпульс тіла сталої маси збільшується в 2 рази. при цьому кінетична енергія тіла … а) зменшиться в 2 рази б) не зміниться в) збільшиться в 2 рази г) збільшиться в 4 рази 24. куля масою 0, 05 кг, яка рухається зі швидкістю 5 м/с, налітає на нерухому кулю масою 0, 2 кг. яку швидкість матиме тіло, що утворилося після абсолютно непружного удару? а) 0, 5 м/с б) 1, 0 м/с в) 1, 2 м/с г) 2, 5 м/с. решите хоть что то
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

plio67380
Femida76
ЕлизаветаВладимирович
Alex17841
vladai2
office
Mashkov-Daniil1764
lobutev
mmurzina
mukbidc
Adabir20156806
makashi28
Yuliya1693
mg4954531175
tinadarsi