Объяснение:
Формула сили тяжіння має такий вид
F = m*g
де m - маса тіла (кг) = 400 г = 0,4 кг
g - прискорення вільного падіння 9.8 м/с,
F = 0,4*9,8 = 3,92 Н
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Визначте силу тяжіння, яка діє на тіло масою 400 г?
Объяснение:
Формула сили тяжіння має такий вид
F = m*g
де m - маса тіла (кг) = 400 г = 0,4 кг
g - прискорення вільного падіння 9.8 м/с,
F = 0,4*9,8 = 3,92 Н