Потенціальна енергія тіла, піднятого над поверхнею Землі:
н = 20/5*10 = 0,4 м = 40 см
ответ 40см
Объяснение:
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Цеглина масою 5кг має потенціальну енергію 20Дж .На якій висоті над підлогою розташована цеглина , якщо за нульовий рівень узято поверхню підлоги?
Потенціальна енергія тіла, піднятого над поверхнею Землі:
н = 20/5*10 = 0,4 м = 40 см
ответ 40см
Объяснение: