mnn99
?>

Определите количество вещества молекул в 17, 92 л. воды

Химия

Ответы

Кожуховский398

Дано:                                         Решение:

V(H2O) = 17,92 л               n(H2O) = V(H2O) / V(H2O)

Vm = 22,4 л/моль              n(H2O) = 17,92 / 22,4 = 0,8 моль

Найти:

n(H2O) =?

aidapiltoyan43
V(H2O)=17.92л или 17,92 дм3
р(Н2О)=1 г/мл или 1г/см3 или 1000 кг/м3 или 1кг/дм3
Тогда масса 17,92л воды составит:
р=m/V от сюда m=V*р, где р - это плотность вещества
m(H2O)=17.92дм3*1кг/дм3 = 17,92кг или 17920г
n(H2O)=m/M
M(H2O)=1*2+16=18г/моль
Теперь узнаем количество вещества воды массой 17920г:
n(H2O)=17920г/18г/моль=995,56 моль
Можно также узнать число молекул воды в таком ее количестве:
N=Na*n, где Na-постоянная Авогадро, N-число молекул, n-число молей вещества
Freelifecool797

У XIV столітті король Англії Едуард II замовив іспанському алхімікові Раймунд Луллію виплавку 60 тис. фунтів золота, надавши йому ртуть, олово і свинець. Невідомо чи зміг Луллій впоратися із завданням, однак історичні документи свідчать про те, що при укладенні великих торгових угод англійці стали використовувати золоті монети в кількості, яка значно перевищувала золоті запаси країни. Центральний елемент алхімічного вчення – філософський камінь або еліксир, здатний перетворювати неблагородні метали в благородні. Його представляли не тільки у вигляді каменю, він міг бути порошком або рідиною. Деякі адепти залишили нам рецепт приготування свого філософського каменя.

Наприклад, Альберт Великий як компоненти філософського каменю пропонує використовувати ртуть, миш’як, срібну окалину і нашатир. Все це пройшовши через стадії очищення, змішання, нагрівання, перегону повинно перетворитися в «білу субстанцію, тверду і ясну, близьку за формою до кристалу».

Філософський камінь повинен був здатний вирощувати дорогоцінне каміння, посилювати родючість рослин, зціляти всі хвороби, продовжувати життя і навіть дарувати вічну молодість.

appbiznessm

Mr[CaCo3] = Ar[Ca] + Ar[Co] * 3 = 40.078 + 58.933195 * 3 = 216.877585 = 217

Массовая доля кальция (Ca) = 40.078 : 216.877585 * 100 = 18.48 %

Массовая доля кобальта (Co) = 176.799585 : 216.877585 * 100 = 81.52 %

Mr[Al(OH)3] = Ar[Al] + Ar[O] * 3 + Ar[H] * 3 = 26.9815386 + 15.9994 * 3 + 1.00794 * 3 = 78.0035586 = 78

Массовая доля алюминия (Al) = 26.9815386 : 78.0035586 * 100 = 34.59 %

Массовая доля кислорода (O) = 47.9982 : 78.0035586 * 100 = 61.533 %

Массовая доля водорода (H) = 3.02382 : 78.0035586 * 100 = 3.877 %

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Определите количество вещества молекул в 17, 92 л. воды
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

modellisimo-a
Viktorovich395
Владислав-Аветисян217
Ladyby6224
Николаев
obar1
libirishka7910
Tatyanaaarzieva72
maroseyka
amarantmetall
enot1975
yulyaderesh
yusliva
алексей_Цуканов
gigbes
▲