legezin
?>

Сколько грамм воды образуется при взаимодействии 196г серной кислоты едким калием

Химия

Ответы

ag-modul
2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O
n(H2SO4)=196/98=2моль
соотношение между кислотой и водой 1:2
значит 4 моля воды m(H2O)=4*18=64г
ответ64г
manager-3

60 м^3

Объяснение:

Дано:

V(CH4) = 30 м^3

V(O2) — ?

Розв’язання:

Спочатку складаємо рівняння реакції:

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O;

V(CH4) : V(O2) = 1 : 2

З рівняння реакції видно, що на спалювання одного об’єму метану необхідно затратити два об’єми кисню.

Обчислюємо об’єм кисню, необхідний для спалювання метану об’ємом 30 м^3:

30м^3  x^м3

CH4+2O2=CO2+2H2O

1м^3    2м^3    

1м^3 метану прореагує з 2м^3 кисню, а 30м^3 метану прореагує з х м^3 кисню.

Пропорція матиме вигляд:

30/1=x/2, x=(30*2)/1=60м^3

Відповідь: для спалювання метану об’ємом 30м^3 необхідно витратити кисень об’ємом 60 м^3 .

Lebedeva1577

Объяснение:

а)3CuCl2 + 2Al =2AlCl3 + 3Cu

хлорид меди(II) + алюминий = хлорид алюминия + медь

б)4P + 5O2 = 2P2O5

фосфор + кислород = оксид фосфора(V)

в)Fe2(SO4)3 + 6KOH =  2Fe(OH)3+3K2SO4

сульфат железа(III) + гидроксид калия =гидроксид железа(III)+сульфат калия

г)2CuOH = Cu2O + H2O

гидроксид меди(I) = оксид меди(I) + вода

д)CS2 + 3O2 = CO2 + 2SO2

сероуглерод + кислород = оксид углерода(IV) + оксид серы

е)2C2H2 + 5O2 = 4CO2 + 2H2O

ацетилен + кислород = оксид углерода(IV) + вода

ж)4FeS2 + 11O2 = 2Fe2O3 + 8SO2

дисульфид железа(II) +  кислород = оксид железа(III) + оксид серы

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Сколько грамм воды образуется при взаимодействии 196г серной кислоты едким калием
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

mashiga2632
lilit-yan
lyubavalev8
Olegovna Volkov
Татьяна Марина1287
boldireve617
vardartem876
Nikol27051986
oliayur4encko
Сулейманова
suhanowaswetlana
sttig
Boldinova-Marianna
bmargarita
Caragyant