ksyusatom19
?>

До 40 г. 20 відсоткового розчину солі додали 20 г. води. Визнач масову частку солі в новому розчині?

Химия

Ответы

rvvrps

Відповідь:

w(Солі)=13,3%

Пояснення:

I. Знайдемо масу солі у першому розчині:

w(E)=m(E)/m(розчину)*100%

m(Солі)=20*40/100=8 g

II. Знайдемо масову частку у новостворенному розчині:

w(Солі)=8/60 *100%=13,3%

*Поставте найкраще, будь ласка :)

tokarevmax

ответ:Составим схему реакции и расставим коэффициенты:

2NaOH + CuSO4 = Na2SO4 + Cu(OH)2

В осадок выпадает Cu(OH)2.

Определим массу NaOH: m(NaOH) = w*m(р-ра), где w - массовая доля NaOH, m(р-ра) - масса раствора.

m(NaOH) = 0,1 * 200 = 20 г.

Количество вещества n(NaOH) = m(NaOH)/M(NaOH), где М(NaOH) = 40 г/моль - молярная масса NaOH.

n(NaOH) = 20/40 = 0,5 моль.

NaOH находится в недостатке, все расчеты ведутся по нему. Из уравнения реакции видно, что для получения 1 моль Cu(OH)2 требуется 2 моль NaOH. Масса осадка m(Cu(OH)2) = n(Cu(OH)2) * M(Cu(OH)2), где M(Cu(OH)2) = 98 г/моль

n(Cu(OH)2) = n(NaOH)/2 = 0,5/2 = 0,25 моль - количество вещества Cu(OH)2

m(Cu(OH)2) = 0,25 * 98 = 24,5 г

Объяснение:

sorokinae

Купрум - символ Cu, назва простої речовини мідь, порядковий номер 29, заряд ядра атома +29, кількість протонів в ядрі атома 29, кількість електронів в атомі 29, розташований в 4 великому періоді, у побічній підгрупі І групи, відносна атомна маса 64, метал.

Сульфур - символ S, назва простої речовини сірка, порядковий номер 16, заряд ядра атома +16, кількість протонів в ядрі атома 16, кількість електронів в атомі 16, розташований в 3 малому періоді, у головній підгрупі VI групи, відносна атомна маса 32, неметал.

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

До 40 г. 20 відсоткового розчину солі додали 20 г. води. Визнач масову частку солі в новому розчині?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

ftyh6
dashafox8739
kuhonka2021
РоманТрофимов2012
boldireve617
Caragyant
karien87
sttig
Юлия-Ольга1313
Telenkovav
yelena
Волков1968
ivstigres65
Bolshakova Shigorina
Svetlana395