bogdanovaoksa
?>

Установи соответствие между формулой вещества и его характеристикой. 100

Химия

Ответы

ele922009226536

1 а

2 д

3 в

4 г

б - лишнее

vladburakoff5
Хмоль                                      0,35моль fe+  2hcl= fecl2 +h2 1моль                                  1моль нах-м  кол-во  в-ва н2= v/vm=7,84/22,4=0,35моль след-но  израсходовалось  тоже 0,35моль(из  ур-ния р-ции) нах-м  массу  fe= м*кол-ва в-ва=0,35моль*56г/моль=19,6г сл-но  масса  с= 20-19,6г= 0,4г нах-м  долю  с в сплаве=m(c)/mсплава*100%=0,4/20*100%=2%
triumfmodern
Маса кисню, який взаємодіє з міддю, може бути визначена з рівняння хімічної реакції:

CuO + H2 → Cu + H2O

Молярна маса CuO = 79.55 г / моль;
Молярна маса H2 = 2.02 г / моль;
Маса Cu = 12.8 г.

Можна визначити масу CuO:

79.55 г / моль CuO x (12.8 г Cu / 63.55 г / моль Cu) = 15.95 г CuO

Тоді маса кисню може бути обчислена як різниця між масою CuO та масою Cu:

15.95 г CuO - 12.8 г Cu = 3.15 г O

Кількість молей H2 може бути обчислена з виходу з балансованого рівняння:

1 моль CuO взаємодіє з 1 моль H2

Отже, маса H2 може бути визначена:

2.02 г / моль H2 x (3.15 г O / 32.00 г / моль O) = 0.197 г H2

За класичною теорією молекул розглядати масу 0,197 г металу незручно, тож ми переведемо масу H2 у об'єм з використанням газового закону Авогадро:

n = m / M = 0.197 г / 2.02 г / моль = 0.097 моль

V = n x V_mol = 0.097 моль x 24.45 л / моль = 2.38 л

Отже, було використано 0,197 г H2 (або 2,38 л H2 при стандартних умовах, тобто 0°C і 1 атм).

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Установи соответствие между формулой вещества и его характеристикой. 100
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Grishanin
Васенкова204
Шиморянов Мария1866
Оксид железа 3, как получить, решиние
didizain
Narine natalya
Zhulanova-IP501
Amulenkov
astahova
qwert28027170
Дмитрий Бундин
garikman-flesh486
shoko91
info9
annashersheva
manager6