Нужен анализ стихотворения , , на распутье" , , святогор" и , , святогор и илья" бунина анализ: тема, идея, эпитеты, метафоры, сравнения главное тема и идея .!
Ждучи на грища і забави, в звіринці своїм величаво король франціск сидів; тіснились вельможі при троні, а кругом, на високім і барвистий вінок процвів. король дав знак рукою — і з ґрат сторожкою стопою виходить лев; але не лунає рев: пустелі друг зором німим обводить круг арени — і випростав з позіхом члени, і гривою стряс густою, і ліг самотою. і знову владар маше рукою — на знак царський тигр жаський з клітки рине тісної скоком потужним; лева він бачить і виє, напружує шию, кола страшні вибиває хвостом і лиже рот язиком; і кроком несміло-пружним лева обходить він і, волі невольний син, повнить арену риком хрипким і диким. — погас його рев луною, і осторонь хижий ліг. і знову владар маше рукою — і зіво дверей вивертає їх: двох леопардів прудких; в буянні мужнього палу тигра вони напали; той лапою б’є їх тяжкою, і вже підводиться лев; його могутній рев прогримів — і став спокій; і, не давши волі злобі рвучкій, люті лягли по короткім бою. нової жде битви вельможне гроно. і раптом упала з рукавичка красної між хижаками. і мовить лицарю юна кунігунда, глузлива красуня: “щодня, щогодини, лицарю мій, присягаєтесь ви в любові своїй — принести рукавичку прошу я вас! ” і лицар делорж поспішає і враз збігає наниз безстрашно, і кроком твердим ступає між звіром тим, і бере рукавичку відважно. і, повні подиву й жаху німого, лицарі й глядять на нього, а він, спокійний, назад іде — і гомін безмежний навколо росте на честь його перемоги. кунігунда героя очима вітає — той погляд щастя йому обіцяє — але, зійшовши під крики бучні, він рукавичку в лице їй кинув: “подяки, , не треба мені! ” — сказав і її покинув.
vkaloshin
18.09.2020
Осень -самая поэтичная пора в году. люблю осень за светлую грусть уходящих дней, за теплую прелесть погожих дней. только осенью воздух такой хрустальный и вкусный . под ногами пестрый ковер сухих листьев. и такое смешение красок : ярких и сочных ,нежных и холодных! увидеть эту палитру можно только осенью. не зря ведь пушкин называл осень: " очей очарование. " осень еще и добрая матушка - кормилица. самые вкусные плоды дарит она нам щедрой рукой. но больше всего я люблю осеннее утро .солнечные лучи как нити проходят сквозь свежий . душистый воздух и отражаются дрожащим блеском как в бокале. прекрасная пора-осень.