Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Було куплено 2 кг цукерок одного виду по 64 грн за кілограм, 4 кг цукерок другого виду по 82 грн і ще 3 кг цукерок третього виду.середня ціна куплених цукерок становила 88 грн за кілограм.скільки коштував кілограм цукерок третього виду?
1) х : 7 = 12 2) 56: у = 8 3) х + 5 : 21 = 10
х = 12 * 7 у = 56 : 8 х + 5 = 10 * 21
х = 84 у = 7 х + 5 = 210
х = 210 - 5
х = 205