Georgievna
?>

Місто на камені контрольний переказ за складним планом. іть будь ласка дуже треба

Украинская мова

Ответы

Kostyuchik-Astakhov531
Що треба Написати складний план?
Шарабанов
Нас оточують дерева, квіти, птахи, тварини, вода, по­вітря. Усе це природа, але ми зазвичай не помічаємо її, бо ми надто замиловані самими собою. Давайте зупинимося на хвилину й поглянемо навкруги.   Людина є невід’ємною часткою живої природи, або, як кажуть учені, біосфери. З довкілля людина видобуває все, щоб підтримувати своє життя. Ось тут треба зрозуміти: ми беремо в борг або ж користуємося тим, що нам дійсно належить? Сьогодні переважає перша точка зору. Ми бере­мо в борг у природи, і цей борг уже давно є неоплатним.
evolkova-73
Одного разу коли зима була люта й холодна.Прийшла до неї Весна.Це була дуже красива дівчина,яка була дуже радісна.А зима була люта й зла.Веснонька й боялась щось їй сказати тому,що у неї був дуже злий вид лиця.Але переборола вона свій страх й сказала:
-Зимонько.Тепер я буду господарювати на матінці Землі.
-Ще не твій час.Ось настане Березень тоді й прийдеш.
Йшли ті місяці так повільно...Але все ж таки настав Березень.Прийшла знову Весна й питає
-Ну,що тепер мій час?
-Ну...Твій.Господарюй!-і з лиця Зими зійшов поганий вид.
Весна все ніби оживила.Всім людям на Землі було весело.Ось так прийшла Весна!

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Місто на камені контрольний переказ за складним планом. іть будь ласка дуже треба
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Dmitrievna Lvovich
rsksnb
megaromeo
olgabylova6223
evageniy79
mishink535
Nikolaevna382
elenabarskova7145
Pautova1119
movlam11
Kalmikova1666
Lvova_Aleksandr933
cimora-kativ
shumilovs7252
vkaloshin