манукян29
?>

Напишіть діалог на тему "Шкідливість соц.мереж" не менше 20 речень.

Украинская мова

Ответы

dubaiexport
У моєму класі 21 учень включаючи мене. Хтось приходить, а хтось іде. Але дружній відносини розділити завжди буде нелегко. Вчителі у нас в школі досить суворі і цей факт на уроці не дає розслабитися. Зате, кожен дзвінок на перерву - це вибух позитивних емоцій. Хоч зміни не достатньо великі, але нам практично завжди вистачає часу обговорити всі шкільні події.Наш клас можна сміливо назвати дружним, оскільки практично немає принижень і образ. А після уроків з усіма домовляємось залишитися пограти у футбол або баскетбол на шкільному майданчику.Буває таке, що хтось не встиг зробити домашнє завдання. І клас завжди до з цією проблемою на перерві. І Ви не дочекаєтеся дивних поглядів і інтриг, з ким не буває.На мій погляд, заслуга згуртованості колективу належить багато в чому нашого класного керівника. Вона може покарати як батогом, так і пряником, тим самим виявляючи справедливість. Якщо хтось випадає із загальної картини класу, він докладе всіх зусиль для згладжування відносин з однокласниками. Ще одним скріпним фактором можна назвати множинні пізнавальні екскурсії організовані ним.Мій клас мені дуже симпатичний і слава богу у мене не виникає внутрішній голос на подобі "Як би не піти в школу!", Тому що розумієш скільки всього цікавого можна пропустити. Сподіваюся, так буде до закінчення школи.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Напишіть діалог на тему "Шкідливість соц.мереж" не менше 20 речень.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

verachus
bereza81
picassovrn
marat-dzhanibekov
fucingprinces30
Sidorenko
Ольга1915
dubaiexport
osnickyi
alvas12828646
Irina
garunkhachatryan
kristi-a-90
apromovich1
Баканова1415