Olga-Lev1160
?>

Складним є речення (роздiловi знаки пропущено) * Від пісні веселої сонце всміхнулося та запахли весняні квіти.І сум і радість сповнюють серця випускників.Веселе сонечко яскраво світить з неба.Кожна пора року чарівна по-своєму і осінь і зима і літо хелп​

Украинская мова

Ответы

kattarina71

ответ: от і прийшла осінь. дихається легко, свіжий вітер і сонечко знову радують своєю посмішкою. я їм посміхаюся у відповідь, тому що мені подобається ця пора року. природа оживає й готується до нових подвигів. річки наповнюються снігами, що тануть, лісу оживають, звірі й птахи вертаються у свої гнізданавесні все стає якимось казковим і незвичайним. щодня перетворюється в маленьку казку. я встаю рано ранком і відразу ж іду гуляти на вулицю, тому що весна дарує своє тепло й хоче, щоб воно вселилося в кожну людину. дорослі не розуміють, чому я радуюся. я радуюся новому життю

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Складним є речення (роздiловi знаки пропущено) * Від пісні веселої сонце всміхнулося та запахли весняні квіти.І сум і радість сповнюють серця випускників.Веселе сонечко яскраво світить з неба.Кожна пора року чарівна по-своєму і осінь і зима і літо хелп​
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Rjkjneirbyf555
Kisuha8465
Yurevich-Vladimirovich
SitnikovYurii5
dm1trviktor585
dfyurst708
Витальевна
argent
xarfagr
Баканова1415
kronid12
федороа
avdushinalizza1
Стяжкин
smartschoolfili6