antoska391
?>

Автобус едет до остановки 30 км, со скоростью 40 км/ч, остановка длится 30 минут.после этого движется со скоростью 60 км/ч в течении 0, 25часа.найти ср.скорость.

Физика

Ответы

mberberoglu17
1)
Находим время движения.

Время до остановки:
t₁ = S₁/V₁ = 30/40 = 0,75 ч
Время остановки:
t₂ = 30 мин  = 0,50 ч
Время после остановки:
t₃ = 0,25 ч
Общее время:
t = t₁+t₂+t₃ = 0,75+0,5+0,25 = 1,5 ч

2)
Находим путь.
S₁ =  30 км
S₂ = 0 (автобус стоял)
S₃ = V₃*t₃ = 60*0,25 = 15 км
Общий путь:
S = S₁+S₂+S₃ = 30 + 0 + 15 = 45 км

3)
Вычислим среднюю скорость:
Vcp = S/t = 45 / 1,5 = 30 км/ч
vardartem876
Тело движется по окружности радиуса R=L*sin(60) и имеет центростремительное ускорение под действием равнодействующей сил натяжения нити T и силы тяжести mg
ma = mg + T (векторная запись) пусть х-горизонталь у- вертикаль
х: m*w^2*R =0+ T*sin(60)
y: 0= -mg+T*cos(60)

m*w^2*R = T*sin(60)
mg=T*cos(60)

T=mg/cos(60)
m*w^2*R = sin(60)*mg/cos(60)
w^2*R =sin(60)*g/cos(60)
w^2*L*sin(60) =sin(60)*g/cos(60)
w^2*L =g/cos(60)
w=корень( g/(L*cos(60)) )
t = 2*pi / w =2*pi корень(L*cos(6) / g) =
= 2*pi корень(1*0,5 / 10) сек = 1,404963 сек ~ 1,4 сек
espectr-m

Отримані формули дозволяють обчислити середню квадратичну швидкість руху молекул. Середню квадратичну швидкість обчислюють:  

Так, за цією формулу середня квадратична швидкість, наприклад, молекул азоту для t = 0 °С, становить 500 м/с, а молекул водню – 1800 м/с. Вперше такі розрахунки були виконані у другій половині XIX ст. і результат виявися настільки неочікуваним, що багато фізиків висловили сумнів щодо правильності молекулярно-кінетичної теорії. Адже відомо, що пахощі поширюються досить повільно – потрібні десятки секунд, щоб запах парфумів, розлитих в одному кутку кімнати, досяг іншого кутка. Наразі це легко пояснити великою кількістю зіткнень між молекулами. Експериментально швидкість теплового руху атомів вперше у 1920 році визначив німецький вчений-фізик О. Штерн (1888–1969).

Объяснение:можно пять звёзд и бо

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Автобус едет до остановки 30 км, со скоростью 40 км/ч, остановка длится 30 минут.после этого движется со скоростью 60 км/ч в течении 0, 25часа.найти ср.скорость.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

Zibuxin3
qwqwweqw3
Попов1946
tonyakuznetsova
tol1974656
basil69
Galinagol559
elena-vlad822828
maksim1lssah575
rusinfopro
alexst123012225
stasyan
alina Korneev
galkavik
perminovaea