Georgievna
?>

Потужність електроламп з часом зменшується. З чим це пов'язано?

Физика

Ответы

Anna-Miron
Распишем уравнения движения каждого автомобиля:
S1 = Vo * t1 + a1*(t1)^2 / 2
S2 = Vo * t2 + a2*(t2)^2 / 2
В условии сказано, что они "выходят", значит, начальная скорость равна нулю. Также в условии сказано, что ускорения у них равны:
S1 = a*(t1)^2 / 2
S2 = a*(t2)^2 / 2
Нам необходимо такое расположения автомобилей, в котором расстояние между ними равно 70 м:
S2 - S1 = 70 м
Занесем все в общую формулу:
S2 - S1 = a*(t2)^2 / 2 - a*(t1)^2 / 2 = 70 (м)
Вместо t2 подставим t1 + 10c:
a*(t1 + 10)^2 / 2 - a*(t1)^2 / 2 = 70 
Немного математики:
(a*(t1 + 10)^2  - a*(t1)^2)/ 2 = 70 - под общий знаменатель
(a*(t1^2 + 20*t1 + 100) - a*(t1)^2) / 2 = 70
(a* (t1)^2 + a*20*t1 + 100*a - a * (t1)^2) / 2 = 70
a*20*t1 +100*a = 140
Подставим значение а:
0,2*20*t1 + 100 * 0,2 = 140
4*t1 = 120
t1 = 30 c
ответ: 30с
femida69

Треба спалити 207,7 грам сухих дров.

Объяснение:

Дано:

m₁ = 3,3 кг

t₀ = 25°С

t₁ = 100°С

c₁ = 4200 Дж/кг°С

m₂ = 0,3 кг

r₂ = 2,3 МДж/кг

q₃ = 10 МДж/кг

Q₀₁ = 0,75 * Q₁

Знайти: m₃.

Розв’язок:

Q₁ = c₁m₁Δt => Q₁ = cm(t₁ - t₀)

(формула кількості теплоти, яку потрібно витратити для нагрівання води)

Q₁ = 4200 Дж/кг°С * 3,3 кг * (100°С - 25°С) = 1039500 Дж

(обчислюю кількість теплоти, яку потрібно витратити для нагрівання води)

Q₂ = r₂m₂

(формула кількості теплоти, яку потрібно витратити для випаровування)

Q₂ = 2,3 * 10⁶ Дж/кг * 0,3 кг = 0,69 * 10⁶ Дж

(обчислюю кількість теплоти, яку потрібно витратити для випаровування)

Q₃ = q₃m₃ => m₃ = Q₃ / q₃

(формула кількості теплоти, яка виділяється при згоранні бензину -> знаходжу форму маси за формулою Q₃)

0,75*Q₁ = Q₀₁ => 1039500 Дж = 0,75 * Q₁ => Q₁ = 1039500 Дж / 0,75 = 1386000 Дж

(знаходжу кількість теплоти, яку потрібно виділити для нагрівання води, так як 75% теплоти витрачається на нагрівання води)

Q₃ = Q₀₁ + Q₂ = 1386000 Дж + 690000 Дж = 2076000 Дж

(знаходжу кількість теплоти, яку потрібно виділити при спаленні сухих дров)

m₃ = 2076000 Дж / 10000000 Дж/кг = 0,2076 кг = 207,6 г

(обчислюю масу, яку потрібно спалити для нагрівання і випаровування)

Відповідь: m₃ = 207,6 г.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Потужність електроламп з часом зменшується. З чим це пов'язано?
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

alplakhota67
Милита1065
lele52
Nikolaevich1534
Mbkozlov6
elenalukanova
igevskoemuseumkec
snow8646
Svetlana ALLA
andrew409
voropayelena26
Elizavetaborisovna1992
vladimirkirv
nsoro937
picsell