bessalaias
?>

Найти эдс индукции в t1 = 3с, t2 = 6с, t3 = 12с, t4 = 18с; r (радиус) = 0, 05м. угол a равен 0. (по чертежу и указанным формулам 49

Физика

Ответы

Korinchan390

ответ:

тут достаточно вывести общую формулу и подставить значения индукции и времени так как площадь со временем не меняется

объяснение:

info664

Объяснение:

Dear Ann,

Thank you for your letter. I'm sorry for not writing you for so long. I spent time helping my dad.

I've heard about the environmental protection, too. To save the environment every spring we do some cleaning measures in the park and near the sea side. Also we are fighting for recycling which is not very developed in our country. Unfortunately, our local community is not interested much in the environmental problems, so sometimes it’s hard to do important actions without assistance. But despite that fact, the Green Movement in my city is pretty large and it’s still multiplying.

Anyway, tell me about your exams. What do you plan to do next? How much free time have you got ahead? Is there any chance you are going to visit my country?

I've got to go as my friend is asking me for help.

Write back soon.

Best wishes,

Bob

Мирзоев Денис

ответ:Для розв'язання цього завдання використовується закон ідеального газу:

pV = nRT

де p - тиск газу, V - його об'єм, n - кількість речовини (в молях), R - універсальна газова стала, T - температура.

Ми знаємо кількість теплоти, наданої газу, тому можемо знайти зміну внутрішньої енергії U за формулою:

ΔU = Q - W

де Q - кількість теплоти, W - робота газу.

Так як процес є ізобарним, то робота газу може бути знайдена за формулою:

W = pΔV

де ΔV - зміна об'єму газу.

Ми можемо знайти зміну об'єму газу за формулою ідеального газу:

V = nRT/p

Так як кількість речовини і тиск залишаються незмінними, то зміна об'єму буде пропорційна зміні температури:

ΔV = V(T2 - T1)/T1

де T1 - початкова температура, T2 - кінцева температура.

Замінюємо значення і знаходимо роботу газу:

ΔV = (600 моль * 8.31 Дж/(моль·К) * (450 К - 273 К))/(1.0 * 10^5 Па) = 9.49 м^3

W = pΔV = (1.0 * 10^5 Па) * (9.49 м^3) = 9.49 * 10^6 Дж

Тепер можемо знайти зміну внутрішньої енергії:

ΔU = Q - W = 8.6 * 10^6 Дж - 9.49 * 10^6 Дж = -0.89 * 10^6 Дж

Отже, зміна внутрішньої енергії газу становить -0.89 МДж, що свідчить про відбування роботи над газом.

Объяснение:

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Найти эдс индукции в t1 = 3с, t2 = 6с, t3 = 12с, t4 = 18с; r (радиус) = 0, 05м. угол a равен 0. (по чертежу и указанным формулам 49
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

petrovichvit2933
Galina-3639220565
Манько_Панферов
barekyan096140
lirene
Ромеовна1527
vera-spicina
kampina1
Wlad967857
Vrezh
vasinam
mstapottery
AnzhelikaSlabii1705
venera2611
infosmolenskay