Alyona1692
?>

Сколько литров водорода выделилось при действии избытка соляной кислоты на 480 г магния

Химия

Ответы

goodsled
Решение в фотографии
Сколько литров водорода выделилось при действии избытка соляной кислоты на 480 г магния
alexeylipatov

Достатнє надходження води в організм є однією з основних умов здоров’я. Споживання достатньої кількості води – це один з кращих в запобігти утворенню каміння в нирках. Вода як би "мастить" суглоби, виконуючи тим самим роль амортизації для спинного мозку, а також регулює температуру тіла і забезпечує еластичність шкіри. Вода необхідна для нормального травлення. Беручи участь в обміні речовин, ця унікальна рідина дозволяє зменшити жирові накопичення і понизити вагу.

Недостатнє споживання води порушує нормальну життєдіяльність організму: з'являється утомленість і знижується працездатність, порушуються процеси травлення і засвоєння їжі, сповільнюється перебіг біохімічних реакцій, збільшується в'язкість крові, що створює умови утворення тромбів, порушується процес кровотворення. Без води неможлива регуляція теплообміну організму з навколишнім середовищем і підтримка постійної температури тіла.

MIKhAILOVNAAnton

ответ: 83,33%

Дано:

D'(He) (cм.) = 2,6

D"(Ne)(cм.) = 1,2

Найти:

η(СH₃OH)-?

Объяснение:

M(СH(=O)H) = 30 г/моль

М(Не) = 4 г/моль

М(Н₂) = 2 г/моль

M(Ne) = 20 г/моль

Примем кол-во муравьиного альдегида за х моль, а водорода за у моль, составим систему уравнений и решим ее:

\left \{ {{30x+2y=10.4} \atop {x+y=1}} \right.

Решив систему получим: х=0,3; у=0,7

n(HCOOH) = 0,3 моль; n(H₂)=0,7 моль

НС(=О)Н + Н₂ ⇒ СН₃ОН

Из УХР n(НС(=О)Н):n(H₂) = 1:1, по расчетам исходя из условия задачи n(НС(=О)Н):n(H₂) = 0,3:0,7 = 3:7 = 1:2,33, то есть водород взят в избытке; n(теор. CH₃OH) = 0,3 моль - теоретический количественный выход

Исходя из УХР и расчетов, количество водорода осталось Δm(H₂)=0,7моль-0,3 моль = 0,4 моль

Молярная масса смеси после реакции (M'(см.) по неону:

M'(см.) = D"(Ne)(cм.)*M(Ne) = 1,2*20 г/моль = 24 г/моль

Примем количество  непрореагировавшихся муравьиного альдегида и водорода за x'

30x' + 2x' = 24

32x' = 0,75

x'=0,75

Прореагировало 1 моль-0,75 моль = 0,25 моль

Практический количественный выход n(пр.СН₃ОН) = 0,25 моль

η(СH₃OH) = n(пр.СН₃ОН)/n(теор. CH₃OH)

η(СH₃OH) = 0,25 моль/0,3 моль = 0,8333 или 83,33%

ответ: 83,33%

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Сколько литров водорода выделилось при действии избытка соляной кислоты на 480 г магния
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

mikhailkirakosyan
mayorovmisc6
lenskiy
bykovaam
petr2077
ilysozkn27
mustaevdmitry397
Amelin-Alipova
kategar
yuraotradnov
tsypanttn21
a800000
Chervonnaya-Aleksei
andrew409
yanva