Обчисліть, яку масу заліза можна дістати з 250т руди, вміст піриту fes₂ в якій становить у масових частках 0, 7 , якщо практично вихід становить 82% теоретичного можливого.
BaCl2 + Na2SO4 = BaSO4↓ + 2NaCl Cогласно стехиометрическим коэффициентам уравнения реакции сульфат натрия взят в избытке, поэтому n(BaSO4) = n(BaCl2) = 0.048 моль m(BaSO4) = n(BaSO4)*M(BaSO4) m(BaSO4) = 0.048 моль*233 г/моль = 11,184 г ≈11,2 г ответ: 11,2 г
Ответить на вопрос
Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:
Обчисліть, яку масу заліза можна дістати з 250т руди, вміст піриту fes₂ в якій становить у масових частках 0, 7 , якщо практично вихід становить 82% теоретичного можливого.
Объяснение:
20,4