volk88882
?>

Скільки туристів може підняти куля, якщо її об’єм 600 м3, маса оболонки 200 кг, маса людини 70 кг, ρповітря=1, 3 кг/м3.

Физика

Ответы

keykov35
Для получения дистиллированной воды, воду превращают в пар при температуре кипения. Сконденсированная из этого пара вода и есть дистиллированная.
Следовательно, для того, чтобы получить дистиллированную воду нужно нагреть её до температуры кипения (t₂=100°C), затратив при этом количество теплоты Q₁, а затем, превратить её в пар при температуре кипения, затратив при этом количество теплоты Q₂.

Q=Q_1+Q_2\\Q_1=cm(t_2-t_1)\\Q_2=rm\\m=\rho V\\Q=\rho V(c(t_2-t_1)+\lambda)

Справочные данные: 
удельная теплоёмкость воды с=4200Дж/кг·°С
удельная теплота парообразования воды r=2,3·10⁶Дж/кг
плотность воды ρ=1000кг/м³
V=5л=5·10⁻³м³

Q=1000\cdot 5\cdot 10^{-3}(4200\cdot (100-14)+2,3\cdot 10^6)=13306000(Dz)\approx 13,3MDz
Coverplus30

Ене́ргія (від грец. ενεργός — діяльний) — це скалярна фізична величина, загальна кількісна міра руху і взаємодії всіх видів матерії. Енергія не виникає ні з чого і нікуди не зникає, вона може тільки переходити з одного стану в інший (закон збереження енергії). Поняття енергії поєднує всі явища природи в одне ціле, є загальною характеристикою стану фізичних тіл і фізичних полів.

Внаслідок існування закону збереження енергії поняття «енергія» поєднує всі явища природи.

Поняття енергії пов'язане зі здатністю фізичного тіла або системи виконувати роботу. При цьому тіло або система частково втрачає енергію, витрачаючи її на зміни в навколишніх тілах.

Ответить на вопрос

Поделитесь своими знаниями, ответьте на вопрос:

Скільки туристів може підняти куля, якщо її об’єм 600 м3, маса оболонки 200 кг, маса людини 70 кг, ρповітря=1, 3 кг/м3.
Ваше имя (никнейм)*
Email*
Комментарий*

Популярные вопросы в разделе

chechina6646
Алексей Кирилл1094
Люблянова_Р.1777
ольга1801
FATEEV
Мамедов
vladburakoff5
zinasekina4
Itina321t
edvard-b
set907
milleniumwood633
optikmir
dp199088206
Вишняков997